Domy drewniane mieszkalne, całoroczne parterowe

Domy drewniane mieszkalne, całoroczne parterowe

Całoroczne drewniane domy z bali cieszą się rosnącą popularnością wśród Polaków. Coraz chętniej spędzamy czas w otoczeniu naturalnych materiałów i decydujemy się na odpoczynek w drewnianych pensjonatach. Sprzyjający mikroklimat, charakterystyczny dla drewnianych domów z bali, sprawia, że budowlę wyróżnia wysoki współczynnik izolacji termicznej, dzięki czemu przez cały rok mieszkańcy mogą cieszyć się optymalnymi temperaturami – latem rozkoszować się przyjemnym chłodem, a zimą upragnionym ciepłem. Ekologiczne i piękne domy z bali są wykonane z materiału wytrzymałego i przyjaznego środowisku.

Funkcjonalnie i nowocześnie

Domy z bali parterowe całoroczne doskonale sprawdzają się w charakterze budynków mieszkalnych, pensjonatów, hoteli oraz karczm. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań budowlanych do własnych projektów jesteśmy w stanie zapewnić Państwu funkcjonalne i nowoczesne domy z bali parterowe, które równocześnie mają w sobie element klasyki. Nasi fachowcy i architekci to najlepsi specjaliści, którzy realizują kompleksowe zlecenia, od etapu projektowego aż do wykonania. Wierzymy, że wyłącznie fachowa wiedza połączona z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów gwarantuje budowę wytrzymałych, funkcjonalnych i pięknych domów z drewnianych bali.

Solidnie znaczy na lata

Parterowe domy z bali stawia się znacznie szybciej niż domy murowane, a przy tym jest to rozwiązanie dużo bardziej ekologiczne. Drewno jest materiałem solidnym i wytrzymałym, a stosowane przez nas drewniane bale są gwarancją komfortowego mieszkania przez wiele lat. Domy z bali to doskonały pomysł dla miłośników naturalnego stylu skandynawskiego, którzy pragną czegoś więcej niż wybór drewnianych dodatków, podłóg i mebli. Gwarantujemy profesjonalną budowę domów z bali, które wyróżniają się wysoką izolacją termiczną, dobrymi właściwościami akustycznymi, szczelnością, niepowtarzalnością i trwałością.

 

Całoroczne domy z bali – jak budujemy?

W naszej ofercie znajdują się drewniane domy parterowe oraz z poddaszem, które budujemy z grubych bali, nieporównywalnie trwalszych od tych wykorzystywanych do budowy altanek czy domów kanadyjskich. Każdy projekt dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, jednak nie budujemy domów z bali mniejszych niż 50 m2. Pracujemy tradycyjną metodą znaną od wieków na Lubelszczyźnie, bez użycia gwoździ oraz kołków. Dzięki temu, że drewno jest wyjątkowo trwałym materiałem budowlanym, domy z bali parterowe całoroczne nie wymagają częstych remontów ani na zewnątrz, ani wewnątrz budynku.