Domy drewniane mieszkalne, całoroczne z poddaszem

Zamieszkaj w domu drewnianym

Drewniane domy całoroczne, które mamy w swojej ofercie to nie tylko domy parterowe, ale również budynki z poddaszem. Wszelkie projekty, o których myślą nasi Klienci wprowadzamy w życie budując dla nich domy marzeń. Dzięki temu, że drewno tworzy specyficzny mikroklimat wewnątrz domu z bali czują się dobrze osoby ze skłonnościami do alergii. Czas budowy domu jest krótszy niż w przypadku tradycyjnego budownictwa.

Jednak w zależności od jego wielkości i zamówionego stanu (surowy, pod klucz) to okres 1-6 miesięcy. Kolejną zaletą drewnianych domów jest fakt, że zapewniają one naturalną klimatyzację. Latem w domach jest chłodno i przyjemnie, zimą ciepło i przytulnie. Każdy projekt realizowany jest na indywidualne zamówienie Klientów, dlatego też domy, które budujemy są zawsze oryginalne i niepowtarzalne.

Wieloletnia obecność na rynku oraz doświadczenie zdobyte podczas realizacji różnego rodzaju projektów, pozwoliły nam opracować schemat sprawdzonych działań. Zależy nam na najlepszych relacjach z klientami oraz partnerami biznesowymi. Oprócz budowy drewnianych domów z bala, służymy również pomocą i doradztwem.

Wyjątkowy wygląd oraz wytrzymałość naszych domów odpowiada również drewno. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Nasze drewno jest, zdrowe, mocne i zawsze na czas. Wiemy, że czas jest bardzo ważny, dlatego zawsze dotrzymujemy terminów realizacji budowy.