Domy drewniane

Domy drewniane

Domy drewniane stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego budownictwa. Są solidne, bardziej przyjazne dla środowiska, a przy tym świetnie się prezentują. Obecnie wykorzystywane technologie umożliwiają tworzenie konstrukcji z drewna, które nadają się do zamieszkania nie tylko w lecie, ale i przez cały rok. Budowa domów drewnianych zajmuje też mniej czasu niż stawianie obiektów murowanych.

Domy drewniane – projektowanie i budowa

Nasza firma oferuje klientom projektowanie i budowę domów z drewna sosnowego, świerkowego albo modrzewiowego. Tworzymy domy drewniane w stanie surowym otwartym i zamkniętym, a także pod klucz. Wykonujemy również zlecenia, z którymi zgłasza się do nas klient posiadający gotowy projekt wymarzonego domu, opracowany np. przez zewnętrzne biuro architektoniczne. Nasz cennik uzależniony jest od takich czynników, jak zakres prac, które chcielibyście nam Państwo zlecić. Oferujemy stworzenie projektu, na podstawie którego będzie wykonana budowa domu drewnianego, ale też doradztwo i dostarczenie niezbędnych materiałów. Przy każdym zleceniu indywidualnie dobieramy projekt i ustalamy sposób działania. Zawsze dostosowujemy wykorzystywane technologie i metody do wymagań naszych klientów. Jesteśmy otwarci na sugestie i pozostajemy w kontakcie ze zleceniodawcą na każdym etapie realizacji.

Cena domu drewnianego z bali

Chata Staropolska to zespół specjalistów, którzy posiadają duże doświadczenie w tworzeniu domów z drewna. Bez względu na to, czy budujemy je w oparciu o nasze projekty, czy te dostarczone przez klienta, zawsze troszczymy się o najwyższą jakość inwestycji. Wszystkie elementy wykonywane są przez nas ręcznie, dlatego każdy obiekt jest unikalny. Dbamy jednak także o to, aby cena domu drewnianego była zawsze konkurencyjna. Chcemy, aby taki sposób budowania był coraz szerzej dostępny, a ludzie uświadomili sobie, jak wiele zalet posiada drewno. Jest ono przede wszystkim surowcem naturalnym i nie powoduje uwalniania do otoczenia żadnych szkodliwych substancji. Jednocześnie drewniane budynki są niezwykle wytrzymałe i odporne na wpływ negatywnych czynników środowiskowych. Budowa domów drewnianych jest dziś bardziej zaawansowana niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu. O solidności konstrukcji drewnianych można się jednak przekonać, patrząc nawet na domy sprzed ponad stu lat, których w Polsce nie brakuje. Mimo niestosowania dawniej preparatów do impregnacji, te budynki nadal są obecne na mapie naszego kraju, a wiele z nich jest jeszcze w dobrym stanie. Państwa wymarzony dom z drewna również może stać się obiektem, z którego będą korzystać kolejne pokolenia.

Jak realizowana jest budowa domów drewnianych?

Decydując się na projekt i budowę domu drewnianego, mogą mieć Państwo pewność, że zadbamy o realizację zlecenia na każdym jego etapie. Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, wśród których obecni są architekci i kierownicy budowy. Ponadto domy drewniane stanowią naszą pasję, dlatego do każdej realizacji podchodzimy jak do nowego, fascynującego wyzwania. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w budownictwie, bowiem inspirują nas one do ciągłego unowocześniania własnych technologii. Budowa domu drewnianego zawsze wykonywana jest przez doświadczonych pracowników, którzy posiadają niezbędne przeszkolenie i potrafią ręcznie wyrzeźbić każdy potrzebny element obiektu. Cała nasza ekipa dba o to, aby końcowy efekt prac odpowiadał oczekiwaniom klientów.

Jeśli zainteresowały Państwa domy drewniane, ceny, które proponowane są na rynku, są z pewnością jednym z czynników, które bierzecie pod uwagę. Także u nas mogą Państwo znaleźć tańsze i droższe projekty, gdyż naszą ofertę kierujemy do różnych grup klientów. Przy ustalaniu kosztów zawsze jednak kierujemy się rozsądkiem i chęcią zaproponowania Państwu konkurencyjnych usług. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli zainteresowała Państwa któraś z naszych realizacji, mają już Państwo pomysł na własny dom z drewna lub projekt własny, przygotowany przez firmę zewnętrzną. Zadbamy o to, by wkrótce mogli się Państwo cieszyć swoją nastrojową przestrzenią mieszkalną.