Domy drewniane całoroczne


Mieszkalne domy drewniane to nasza specjalność, bo budujemy je już od wielu lat. Sprawdzona i tradycyjna metoda ciesielska, znana już od wieków na Lubelszczyźnie to nasz znak rozpoznawczy. Budujemy drewniane obiekty całoroczne zapewniając naszym Klientom komfort i wygodę. Wielu ludzi nie decyduje się na drewniane konstrukcje myśląc, że są one idealne w ogródkach działkowych. Jednak my przekonujemy z powodzeniem naszych Klientów, że nasze domy to inwestycja na całe życie.


Bale, które używane są do budowania tego typu domów mają kilkadziesiąt lat dlatego są tak bardzo wytrzymałe. Drewno, dzięki temu, że nie emituje do otoczenia szkodliwych substancji,jest materiałem również bardzo zdrowym. Idealnie nadaje się dla osób z alergią oraz tych, które cenią sobie ciszę i spokój. Konstrukcje drewniane, bowiem chronią przed hałasem prawie w 90%, a w razie potrzeby można je łatwo przebudować.


Ludzie od wieków budowali domy z naturalnych materiałów takich jak drewno. W ten sposób chcieli być bliżej natury. Wiedzieli również, że jest ono materiałem bardzo trwałym, a zbudowane przez nich domy będą chroniły ich przez wiele lat. My również czerpiemy z doświadczenia naszych przodków, a całoroczne obiekty z bali doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Dzieje się tak dlatego, że drewno ma niski stopień przewodzenia ciepła.


Oprócz tego, że nasz dom będzie więc oryginalny i niepowtarzalny, to koszty związane z jego ogrzewaniem będą nieporównanie mniejsze w odróżnieniu od tradycyjnych budynków mieszkalnych. Domy drewniane często postrzegane są jako budynki nadające się na letni wypoczynek w górach czy nad morzem. Jednak od wielu lat sytuacja ta zmienia się radykalnie. Dziś takie konstrukcje są alternatywą dla murowanych budynków, a budowane przez nas obiekty z bali wykonywane są tradycyjną techniką ciesielską stosowaną niegdyś na Lubelszczyźnie. Nasi Klienci już dawno odkryli jak zdrowe i komfortowe są oferowane przez nas domy. Teraz czekamy na Ciebie.