Parterowe domy z bali - całoroczne

Parterowe domy z bali - całoroczne

Chata Staropolska zajmuje się tworzeniem różnorodnych budynków mieszkalnych z bali. W naszej ofercie znajdują się między innymi domy parterowe. Stanowią one doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują dużej przestrzeni. Parterowe domy z bali to również konstrukcje przeznaczone dla tych z Państwa, którzy nie chcą, by w ich otoczeniu znalazły się schody. Takie obiekty są świetne chociażby dla seniorów. Nasze domy parterowe z bali to także propozycja dla ludzi, ceniących sobie wygodę mieszkania w jednokondygnacyjnej przestrzeni.

Domy parterowe z bali mogą być całoroczne

Projektowane i budowane przez nasza firmę lub realizowane na podstawie projektów zewnętrznych parterowe domy z bali doskonale sprawdzają się jako mieszkanie całoroczne. Drewno w małym stopniu przewodzi ciepło, a ponadto wyposażamy nasze obiekty w konieczne elementy termoizolacyjne. Domy parterowe z bali całoroczne zapewniają również odpowiednie warunki, jeśli chodzi o jakość powietrza. Dzięki właściwościom higroskopijnym drewno pochłania nadmiar wilgoci, co powoduje, że otoczenie jest zdrowsze. Jest to również materiał odpowiedni dla alergików. Polecamy więc nasze domy z bali parterowe całoroczne między innymi rodzinom, w których znajdują się osoby z uczuleniami.

Jakie zalety mają parterowe domy z bali?

Jeśli chcieliby Państwo zamieszkać w wyjątkowym otoczeniu, to domy parterowe z bali spełnią Wasze oczekiwania. Każdy taki obiekt jest na swój sposób unikalny, a przebywanie w pomieszczeniach wykonanych z drewna może budzić skojarzenia z górską chatką czy domkiem letniskowym nad morzem. Domy z bali parterowe i piętrowe, które Państwu proponujemy, to jednak doskonała przestrzeń do stałego zamieszkania. Mamy możliwość stworzenia takiego domu pod klucz, co oznacza, że będzie można od razu się do niego wprowadzić. Jeśli taka jest wola klienta, budujemy także do stanu surowego otwartego i zamkniętego.

 

Tworzenie domów z drewna nie jest w Polsce nowe. Budowało je wielu naszych przodków. Korzystamy z ich dorobku, ale też wprowadzamy nowoczesne techniki budowy. Dzięki temu nasze konstrukcje drewniane są jeszcze trwalsze niż te dawne, które możemy obserwować do dzisiaj. Obecnie domy parterowe z bali są konkurencją dla standardowych, murowanych obiektów. Ludzie, chcący być bliżej natury, chętnie wybierają nasze konstrukcje. Właściwości drewna są korzystne dla środowiska i dla domowego budżetu. Dzięki temu, iż we wnętrzach tworzy się własny klimat, potrzeba ogrzewania pomieszczeń jest dużo mniejsza niż w domach murowanych. To pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu, a jednocześnie zminimalizować negatywny wpływ na środowisko.