Domy drewniane z bali


Jeszcze nie tak dawno domy wykonane z drewnianych bali były synonimem luksusu. Obecnie coraz więcej osób wybiera to rozwiązanie jako alternatywę dla budynków wykonanych w tradycyjnej technologii murowanej. Niektórzy swoją decyzję podejmują z myślą o indywidualnym projekcie i niepowtarzalnym wnętrzu, inni o życiu w harmonii z naturą i środowiskiem. Bez względu na motywację wszyscy doceniają wyjątkowe walory estetyczne drewna. Naturalny surowiec nadaje budynkom niepowtarzalnego charakteru oraz zapewnia charakterystyczny mikroklimat.


Niektórzy twierdzą, że w drewnianych domach żyje się przez to bardziej komfortowo i dłużej niż w tradycyjnych budynkach. Projekty, które wykonujemy są dla nas za każdym razem ogromnym wyzwaniem, bo każde zamówienie traktujemy bardzo indywidualnie. Budownictwo to nasza pasja, dlatego też, w każdy projekt wkładamy wiele energii i serca. Nasza firma ma długie tradycje, a każdy element wykonywany jest ręcznie. Metoda ta sprawia, że każda drewniana konstrukcja z bali to prawdziwe dzieło sztuki, a to właśnie Wy spędzicie w jednym z nich najpiękniejsze lata swojego życia.


Dzięki długiej obecności na rynku nie tylko w Lublinie i województwie lubelskim, ale także pobliskich województwach, znamy już bardzo dobrze oczekiwania naszych Klientów. Każda realizacja nowego projektu jest dla nas wyjątkową przygodą i niezwykłym wyzwaniem. Doskonale rozumiemy, że na wymarzony dom z bali czeka się niekiedy przez całe życie. Nasza oferta pozwala przenieść marzenia na jawę. Proponujemy nie tylko bardzo atrakcyjne ceny, ale również czas budowy jest krótszy niż w przypadku tradycyjnych technologii murowanych. Zapewniamy idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie piękne wnętrza, indywidualne projekty i życie w zgodzie z naturą.