Drewniane domy z bali

Drewniane domy z bali

Jeszcze nie tak dawno domy wykonane z drewnianych bali były synonimem luksusu. Obecnie coraz więcej osób wybiera to rozwiązanie jako alternatywę dla budynków wykonanych w tradycyjnej technologii murowanej. Niektórzy swoją decyzję podejmują z myślą o indywidualnym projekcie i niepowtarzalnym wnętrzu, inni o życiu w harmonii z naturą i środowiskiem. Bez względu na motywację wszyscy doceniają wyjątkowe walory estetyczne drewna. Naturalny surowiec nadaje budynkom niepowtarzalnego charakteru oraz zapewnia charakterystyczny mikroklimat.

Domy drewniane z bali to więcej komfortu na co dzień

Niektórzy twierdzą, że w drewnianych domach żyje się przez to bardziej komfortowo i dłużej niż w tradycyjnych budynkach. Projekty, które wykonujemy są dla nas za każdym razem ogromnym wyzwaniem, bo każde zamówienie traktujemy bardzo indywidualnie. Budownictwo to nasza pasja, dlatego też, w każdy projekt wkładamy wiele energii i serca. Nasza firma ma długie tradycje, a każdy element wykonywany jest ręcznie. Metoda ta sprawia, że każda drewniana konstrukcja z bali to prawdziwe dzieło sztuki, a to właśnie Wy spędzicie w jednym z nich najpiękniejsze lata swojego życia.

Jakie zalety mają domy z bali drewnianych?

Nowoczesne domy z bali to obiekty bardzo solidne. Drewno, z którego są zrobione pozostaje w świetnym stanie przez wiele lat, a stworzone z niego konstrukcje mogą służyć kolejnym pokoleniom. Warto nadmienić także, iż domy z bali drewnianych to naturalne budowle, w których panuje przyjazny mikroklimat. Jeżeli w powietrzu występuje za dużo wilgoci, drewno doskonale ją pochłania. Z kolei w przypadku nadmiernej suchości wilgoć ta jest z powrotem oddawana do otoczenia. Tego typu konstrukcje posiadają również świetne właściwości izolacyjne. Latem domy z bali stanowią doskonałe schronienie przed upałem, a zimą zapewniają upragnione ciepło. Każdy producent takich obiektów przyzna też, że eliminują one zjawisko echa, którego można niekiedy doświadczyć w pustych wnętrzach murowanych.

Drewniane domy z bali stanowią interesujące rozwiązanie dla osób, mających na uwadze dobro środowiska. Są to też jednak obiekty cenione przez tych, którym marzy się wyjątkowa, nastrojowa przestrzeń. Takie budynki są niepowtarzalne, gdyż elementy do nich wykonuje się ręcznie. Jeżeli chcieliby Państwo mieć własny dom z bali , cena uzależniona jest od kilku czynników. Każdy projekt jest inny i dlatego różnie kształtują się także kwestie finansowe. Budując domy z bali w oparciu o zewnętrzne, dostarczone przez klientów projekty, również ustalamy indywidualny koszt realizacji poszczególnych zleceń na podstawie szeregu zmiennych. W każdym przypadku dbamy jednak o to, by nasza oferta była konkurencyjna. Decydując się na nasze nowoczesne domy z bali, macie też Państwo pewność, że przetrwają one długie lata w dobrym stanie i będą stanowić ozdobę całej okolicy.

Nowoczesne domy z bali nie tylko na lato

Jako producent proponujemy letniskowe i całoroczne domy z bali. Możecie też Państwo wybrać, czy chcecie, aby efektem naszej pracy był obiekt w stanie surowym czy przygotowany pod klucz. W obu tych przypadkach zadbamy, byście nie czekali długo na budowę wymarzonego domu. Ponadto, jeżeli interesują Państwa domy z bali cennik ich projektowania i budowy ustalany jest indywidualnie, m.in. w zależności od ilości pracy, jaką trzeba będzie włożyć w tworzenie obiektu. Dzięki temu nasza oferta jest dostosowana do różnych oczekiwań klientów. Wykonywane przez nas domy z bali drewnianych są tak wyjątkowe, jak ich właściciele. Za każdym razem staramy się w pełni zrealizować wizję idealnego obiektu mieszkalnego dla naszych klientów. Pozostajemy więc z nimi w kontakcie przez cały okres tworzenia nowego domu. Jeśli Państwo również marzą o wyjątkowym, drewnianym budynku, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy też na wszelkie pytania, dotyczące naszych oryginalnych obiektów.

Dzięki długiej obecności na rynku nie tylko w Lublinie i województwie lubelskim, ale także pobliskich województwach, znamy już bardzo dobrze oczekiwania naszych Klientów. Każda realizacja nowego projektu jest dla nas wyjątkową przygodą i niezwykłym wyzwaniem. Doskonale rozumiemy, że na wymarzony dom z bali czeka się niekiedy przez całe życie. Nasza oferta pozwala przenieść marzenia na jawę. Proponujemy nie tylko bardzo atrakcyjne ceny, ale również czas budowy jest krótszy niż w przypadku tradycyjnych technologii murowanych. Zapewniamy idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie piękne wnętrza, indywidualne projekty i życie w zgodzie z naturą.