Domy z bali całoroczne


Drewno od wieków wykorzystywane jest przez ludzi jako surowiec na budowę schronienia. Doceniano jego solidność, a przy tym podatność na obróbkę. Obecnie domy drewniane całoroczne zyskują coraz więcej zwolenników. Coraz liczniejsze grupy pragną mieszkać w budynkach naturalnych z charakterystycznym mikroklimatem i nastrojowymi wnętrzami. Ci, którzy posmakowali takiego stylu mieszkania w letniskowych obiektach, często pragną tego również zimą.


Proponujemy domy drewniane całoroczne – odpowiednio ocieplone, żeby zagwarantować odpowiedni komfort cieplny w każdych warunkach pogodowych. Istotne znaczenie mają w tym względzie naturalne właściwości drewna, które charakteryzuje niski stopień przewodzenia ciepła. Dodatkowo wprowadzamy odpowiednie produkty w obszarze stolarki otworowej oraz materiałów termoizolacyjnych.


Wykonujemy domy z bali całoroczne – mając na uwadze nie tylko wysoki komfort cieplny w pomieszczeniach, ale także wygodę mieszkania. Wszystkie rozwiązania we wnętrzach zostały przygotowane w sposób funkcjonalny. Układ przestrzenny oraz rozkład poszczególnych pomieszczeń zachowuje podział na strefę dzienną i nocną. Jednocześnie całość gwarantuje odpowiednią komunikację przestrzenną.


Domy drewniane całoroczne z bali charakteryzują się bardzo ciekawym wyglądem. Projekty uwzględniają także atrakcyjne elementy konstrukcyjne w postaci klimatycznych werand, czy przestronnych balkonów. Przy tworzeniu poszczególnych konstrukcji stosujemy tradycyjną technikę ciesielską, wykorzystywaną także niegdyś na Lubelszczyźnie. Mieszkańcy drewnianych domów odkrywają niezwykły komfort i przyjemność z mieszkania w unikalnych budynkach z bali.