NASZE REALIZACJE

Wykończenia

Domy drewniane z wykończeniem wnętrza

Jedną z najtrudniejszych części zakupu oraz tworzenia domu z bala jest jego dokładne zaplanowanie. Przyszły wygląd bryły budynku, jak również charakter wnętrz powinny przede wszystkim spełniać oczekiwania klienta, jak również możliwie najlepiej wpisywać się w otoczenie. Na szczęście domy z bala wykańczane mogą być w niemalże nieograniczony sposób.

Przeglądając poniższe fotografię można z całą stanowczością stwierdzić iż dom z bali można wewnątrz wykończyć w stylu tradycyjnym jak i nowoczesnym. Przy wyborze przez klienta domu z bali o grubości co najmniej 20 cm zazwyczaj dom jest nie docieplany i bale w środku są takie jak na zewnątrz. Przy dociepleniu klienci mają do wyboru obłożenie go płytą gipsowo-katronową bądź deską.

Ściany wewnętrzne zazwyczaj zostawia się nie obkładane co stanowi ładną dekoracją i wskazuje również w środku na to, z jakiego materiału dom jest wybudowany. Dom z bali nie ma ograniczeń co do wykończeń i wystroju wnętrza wszytko zależy jedynie od gustu jego mieszkanców.

Zobacz więcej realizacji

Wykończenia

Robert

Stanisław